O nas

  INTELEKT Pracownia Psychologiczna w Błoniu

  nowo otwarta placówka, która jest uprawniona do wykonywania specjalistycznych badań z zakresu psychologii transportu. Zajmujemy się diagnostyka psychologiczną, zwaną orzecznictwem psychologicznym.
  Pracownia INTELEKT została wpisana do rejestru Pracowni Psychologicznych w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego pod numerem RP.214/15 Zajmujemy się psychologicznymi badaniami kierowców nasza oferta jest skierowana do wszystkich ludzi , którzy pracują jako kierowcy bądź ich praca w dużej mierze wiąże się z prowadzeniem pojazdu.
  Oferujemy wiec badania psychotechniczne kierowcom zawodowym posiadających kategorie prawa jazdy C, C+E, C1+E, C1, D, D+E, D1+E, D1 , kandydatom na kierowców zawodowych, kierowcom posiadających wszystkie kategorie praw jazdy , kierowcom pojazdów uprzywilejowanych, kierowcom taksówek oraz kierowcom pojazdów służbowych ponadto badania psychologiczne są także skierowane do egzaminatorów i kandydatów na egzaminatorów wszystkich kategorii praw jazdy pracujących w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego oraz do instruktorów i kandydatów na instruktorów pracujących w ośrodkach Nauki Jazdy.
  Na badania psychotechniczne , które oferuje firma INTELEKT Pracownia Psychologiczna w Błoniu mogą się zgłaszać osoby pracujące na magazynach, które są operatorami wózków widłowych, badania także powinny posiadać osoby pracujące na wysokości bądź obsługujące maszyny i urządzenia w ruchu albo maszyny budowlane , takie jak koparki czy koparko- ładowarki lub inny ciężki sprzęt używany na budowach.
  Jest jeszcze jedna grupa osób , które są zobligowane poddać się badaniu psychologicznemu dla kierowców , są to osoby , które zostały skierowane na badanie przez policję bądź starostwo za spowodowanie wypadku drogowego w którym jest zabity lub ranny bądź tez przekroczyły dwadzieścia cztery punkty karne albo kierowały pojazdem w stanie nietrzeźwości lub środka działającego podobnie do alkoholu. Osoby te na badanie zgłaszają się z wydanym skierowaniem na badania psychologiczne, na podstawie którego to skierowania psycholog wydaje odpowiednie orzeczenie z odpowiednia podstawa prawną.
  Podstawy prawne dotyczące badań psychologicznych dla kierowców, Podstawy prawne mówiące o tym do kogo są skierowane badania psychotechniczne.
  Kierowcy :
  Ustawa z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami. Dz.U. 2011 nr 30 poz. 151.
  Ustawa o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym 23.07.2003r. Dziennik Ustaw z 2003 r. nr 149, poz. 1451.
  Ustawa o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz innych ustaw 23.07.2003r. Dziennik Ustaw z 2003r. nr 149, poz. 1452.
  Dziennik Ustaw nr 69 poz. 622 z 1 kwietnia 2005r. Rozporządzenie Ministra Zdrowia w sprawie badań psychologicznych kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami oraz wykonujących pracę na stanowisku kierowcy.
  Dziennik Ustaw nr 235 poz. 1701 z dnia 17 listopada 2006r. o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianie ustawy – Prawo o ruchu drogowym.
  Operatorzy :
  Dziennik Ustaw nr 69 z dnia 25.04.1996r. – czynniki szkodliwe lub warunki uciążliwe zgodne z wykazem
  Wysokość :
  Dziennik Ustaw nr 69 z dnia 25.04.1996r. – czynniki szkodliwe lub warunki uciążliwe zgodne z wykazem.
  INTELEKT Pracownia Psychologiczna mieszcząca się z Błoniu przy ulicy Traugutta 6 na miejscu oferuje także szkolenia okresowe dla kierowców, kwalifikacje wstępna i przyspieszoną , szkolenia ADR oraz doradztwo DGSA. Na temat szkoleń okresowych tudzież kursów ADR szersze informacje uzyskają Państwo zgłaszając się osobiście pod adres naszej placówki bądź dzwoniąc pod numer telefonu 603- 334-790.
  Badanie psychologiczne składa się z dwóch etapów , pierwsza cześć badania odbywa się przy użyciu testów określających miedzy innymi cechy osobowości i temperamentu, testów sprawności umysłowej służących do badania sprawności umysłowej oraz testy koncentracji i podzielności uwagi. Druga cześć badania jest to cześć techniczna , która dokonywana jest na sprzęcie aparaturowym , dzięki temu psycholog będzie w stanie ocenić sprawność psychomotoryczną. Do badania należy przystąpić będąc wypoczętym, wyspanym i jeżeli mamy stwierdzoną wadę wzroku i nosimy okulary albo soczewki na badanie zgłaszamy się z nimi. Na badanie ponadto zabieramy ze sobą dowód osobisty , prawo jazdy ( dotyczy to osób , które będą przechodzić badanie stwierdzające brak bądź istnienie przeciwwskazań psychologicznych do oprowadzenia pojazdów różnych kategorii praw jazdy) , skierowanie na badanie jeżeli takie otrzymaliśmy oraz jak już wspomnieliśmy wyżej okulary bądź soczewki , jeżeli mamy zdiagnozowaną wadę wzroku.
  Badania przeprowadzamy na nowoczesnym sprzęcie specjalistycznym. Gwarantujemy elastyczne godziny pracy z możliwością dopasowania się do potrzeb klienta , mila i bezstresowa atmosferę badania. Nie zbieramy grupy aby przeprowadzić badanie , badanie przeprowadzamy indywidualnie. Z naszej strony zapewniamy nowoczesne aparaty do badań, szybka , rzetelną i kompleksową ocenę predyspozycji , przyjazną i milą atmosferę badania, krótkie terminy badania, badanie jesteśmy wstanie przeprowadzić jeszcze tego samego dnia, oraz zapewniamy wygodne formy płatności , , rozliczenia bezgotówkowe dla firm.

  Współpracujemy z lekarzami medycyny pracy oraz przychodnią VITA MED miesząca się w Błoniu, naszymi biznesowymi partnerami są także agencje pracy tymczasowej Jaga Temp , Manpower, oraz WYG Group.
  Współpracujemy także z ADR Adviser Jacek Pluta , który to właśnie organizuje szkolenia okresowe dla kierowców oraz kwalifikacje wstępne. Szkolenia te są organizowane w systemie e- learning. Co to oznacza? Oznacza to , że kierowca decyduje kiedy i w jakich dniach przejdzie szkolenie poszczególnych modułów szkoleń, czyli ustali kalendarz najbardziej odpowiadający jego pracy, tak aby trzydzieści pięć godzin szkolenia nie kolidowało z jego obowiązkami. Kursy i zapisy odbywają się codziennie łącznie z weekendami.
  Osoby zainteresowane badaniami psychologicznymi dla kierowców bądź operatorów oraz osoby skierowane na badania, zapraszamy serdecznie do firmy INTELEKT Pracownia Psychologiczna. Mieścimy się z Błoniu przy ulicy Traugutta 6. Zapraszamy także kierowców chcących odbyć kursy okresowe dla kierowców pod ten sam adres , gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące obu specjalizacji.
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w wybranych przez Państwa godzinach, dostosujemy się do każdego klienta indywidualnie, zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu :

  Anna Makowska ( firma INTELEKT)
  telefon: 509 406 673
  e-mail: intelekt@poczta.onet.pl
  adres: Traugutta 6 , 05-870 Błonie
  https://psychotechnika-intelekt.pl/

  Jacek Pluta ( firma ADR Adviser)
  telefon: 603 334 790 albo 884 74 75 76
  e-mail: jacek.pluta-dgsa@wp.pl
  adres: Traugutta 6, 05- 870 Błonie
  https://adr-adviser.pl/