O nas

  Czym zajmuje się pracownia Intelekt?

  Nasza placówka wykonuje specjalistyczne badania z zakresu psychologii transportu. Zajmujemy się diagnostyką psychologiczną, zwaną orzecznictwem psychologicznym. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich ludzi, którzy pracują jako kierowcy bądź ich praca w dużej mierze wiąże się z prowadzeniem pojazdu. Oferujemy testy psychotechniczne kierowcom zawodowym posiadających kategorie prawa jazdy C, C+E, C1+E, C1, D, D+E, D1+E, D1, kandydatom na kierowców zawodowych, kierowcom pojazdów uprzywilejowanych, kierowcom taksówek oraz kierowcom pojazdów służbowych kategorii B. Ponadto badania psychologiczne są także skierowane do egzaminatorów i kandydatów na egzaminatorów, pracujących w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego. Psychotesty również powinni zrobić instruktorzy i kandydaci na instruktorów pracujących w ośrodkach Nauki Jazdy.

  Na testy psychotechniczne, mogą się zgłaszać osoby pracujące na magazynach, które są operatorami wózków widłowych. Badania także powinny posiadać osoby pracujące na wysokości bądź obsługujące maszyny i urządzenia w ruchu lub maszyny budowlane, takie jak koparki czy koparko- ładowarki albo inny ciężki sprzęt używany na budowach. Jest jeszcze jedna grupa osób, które są zobligowane poddać się testom psychologicznym. Są to osoby, które zostały skierowane na badanie przez policję bądź starostwo za spowodowanie wypadku drogowego, w którym doszło do śmierci lub doznała uszczerbku na zdrowiu. Osoby, które przekroczyły dwadzieścia cztery punkty karne oraz kierowały pojazdem w stanie nietrzeźwości lub środków działających podobnie do alkoholu również muszą poddać się testom psychotechnicznym. Osoby te zgłaszają się z wydanym skierowaniem na badania psychologiczne, na podstawie którego psycholog wydaje odpowiednie orzeczenie, z odpowiednią podstawą prawną.


  Transport osób niepełnosprawnych

  Firma Intelekt oferuje również transport osób z niepełnosprawnościami. Posiadamy specjalistyczne auto dostosowane do różnego typu niesprawności. Jest to bus 9 osobowy wyposażony w windę dla wózków inwalidzkich. Co więcej, w naszym samochodzie została zamontowana specjalna podłoga antypoślizgowa, która jest również odporna na działanie wilgoci. W pojeździe umieszczone są także uchwyty, które pomagają osobie niepełnosprawnej poruszanie się po wnętrzu samochodu. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom przewóz osób jest bezpieczny oraz wygodny.  Współpraca z innymi placówkami

  Współpracujemy z lekarzami medycyny pracy oraz przychodnią VITA MED i Medicor . Naszymi biznesowymi partnerami są także agencje pracy tymczasowej Jaga Temp, Manpower oraz WYG Group. Jesteśy także we współpracy z ADR Adviser Jacek Pluta, który to właśnie organizuje szkolenia ADR i DGSA. Poniżej znajduje się kontakt do organizatora szkoleń ADR i DGSA.

  Jacek Pluta ( firma ADR Adviser)
  telefon: 603 334 790 albo 884 74 75 76
  https://adr-adviser.pl/