Badania

1

PIERWSZA CZĘŚĆ

pierwsza część badania odbywa się przy użyciu testów określających cechy osobowości, temperamentu, sprawności umysłowej, koncentracji i podzielności uwagi

2

DRUGA CZĘŚĆ

druga cześć badania jest to cześć techniczna , która dokonywana jest na sprzęcie aparaturowym , dzięki temu psycholog będzie w stanie ocenić sprawność psychomotoryczną

Badania kierowców


Badania przeprowadzamy na nowoczesnym sprzęcie specjalistycznym. Do badania konieczne będą:

1. Dowód osobisty

2. Prawo jazdy

3. Skierowanie na badania (jeżeli się takie otrzymało)

4. Okulary bądź soczewki (jeżeli badany ma zdiagnozowaną wadę wzroku)

Osoby zainteresowane badaniami psychologicznymi dla kierowców bądź operatorów oraz osoby skierowane na badania, zapraszamy serdecznie do firmy INTELEKT Pracownia Psychologiczna. Mieścimy się z Błoniu przy ulicy Traugutta 6. Zapraszamy także kierowców chcących odbyć kursy okresowe dla kierowców pod ten sam adres.


Współpraca


Nasza firma współpracuje z wieloma podmiotami niezbędnymi do zdobycia kwalifikacji przez kierowców.

Współpracujemy z lekarzami medycyny pracy oraz przychodnią VITA MED miesząca się w Błoniu, naszymi biznesowymi partnerami są także agencje pracy tymczasowej Jaga Temp , Manpower, oraz WYG Group. Współpracujemy także z ADR Adviser Jacek Pluta , który to właśnie organizuje szkolenia okresowe dla kierowców oraz kwalifikacje wstępne.

Szkolenia te są organizowane w systemie e- learning. Co to oznacza? Oznacza to , że kierowca decyduje kiedy i w jakich dniach przejdzie szkolenie poszczególnych modułów szkoleń, czyli ustali kalendarz najbardziej odpowiadający jego pracy, tak aby trzydzieści pięć godzin szkolenia nie kolidowało z jego obowiązkami. Kursy i zapisy odbywają się codziennie łącznie z weekendami.

Nie trać czasu.
Skontaktuj się z naszą pracownią psychologiczną


Kontakt